archiguru.pl

m

Izabela Rydygier  Architektura Wnętrz
Ul. Mikołajska 8/4 02-455 Warszawa
NIP: 521 33 45 955

Polityka prywatności

Top

WITAM CIĘ NA STRONIE MOJEJ PRACOWNI!

Własną firmę projektową prowadzę już 11 lat. W tym czasie wnętrza mojego autorstwa zebrały wiele nagród i publikacji w wiodących czasopismach.
Jestem osobą godną zaufania – świadczy o tym grono klientów, którzy wracają z kolejnymi inwestycjami właśnie do mnie.

PRACUJĄC ZE MNĄ, MASZ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Dlaczego? Ponieważ wszystkimi sprawami dotyczącymi projektowania zajmuję się osobiście. Dzięki temu wiesz, że projekt który stworzę będzie miał najwyższą jakość. Pracujemy do skutku – czyli do momentu, kiedy w pełni zaakceptujesz wszystkie założenia projektu.

ZADZWOŃ – USTALIMY TERMINY i WYCENIĘ TWÓJ PROJEKT   +48 600 918 353

CO MNIE WYRÓŻNIA?

WIEDZA

WIEDZA

Ukończyłam studia na warszawskiej ASP, studiowałam i pracowałam w biurach projektowych w Paryżu i w Warszawie. Własną pracownię projektową prowadzę od 2009 roku. Przez ten czas powstało ponad 100 projektów i wiele realizacji, którymi opiekowałam się prowadząc budowę w imieniu klienta. Mam wielką, długoletnią znajomość rynku i zagadnień związanych z projektowaniem. Dlatego możesz w pełni polegać na moich wyborach i zaufać mi jeśli chodzi o najwyższej jakości rozwiązania przestrzenne. Zawsze otrzymasz najwyższą jakość – czemu? Bo wszystkie projekty wnętrz sporządzam osobiście. Nie zatrudniam do projektowania studentów. Jeśli szukasz podpowiedzi, chcesz skorzystać z moich inspiracji, zapraszam Cię także na mojego bloga www.archiguru.pl.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Oczywiście dzięki latom pracy mam wypracowane sprawdzone i korzystne rozwiązania. Jednakże każdy projekt to zupełnie inna przestrzeń, a przede wszystkim inne osoby, które mają się w niej dobrze odnaleźć. Uważam że nie ma jednego „pięknego” stylu urządzania wnętrz. Jest wiele mód, które przychodzą i odchodzą mieszając nam trochę w głowach. Cieszmy się z różnorodności i wybierzmy coś dla siebie. Każdy styl, czy bardziej skromny, czy też ozdobniejszy, można zinterpretować tak, by był diamentem w swojej kategorii. Z każdej wnętrzarskiej mody da się wyciągnąć lepsze i gorsze rozwiązania. Dzięki temu, że pracuję dla różnych osób, o różnych potrzebach i z różnymi gustami, moja praca jest twórcza i nie nudzę się. Z pokorą podchodzę do Twoich potrzeb bo projektuję dla Ciebie, a nie dla siebie.

DOBRZE WYDANE PIENIĄDZE

DOBRZE WYDANE PIENIĄDZE

Wykończenie wnętrz to kosztowna inwestycja. Jeśli chcesz, żeby zainwestowane pieniądze były dobrze wydane, i przełożyły się na piękne, trwałe wnętrze, które Cię w pełni zadowoli, nie kupuj kota w worku. Gdy się urządzasz, nie ma nic gorszego niż rozczarowanie zamiast radości z nowego domu. Dlatego między innymi potrzebujesz pomocy projektanta. Żeby dobrze wydać posiadane pieniądze. Jako mój klient śpisz bezpiecznie – oprócz bardzo drobiazgowego technicznego opracowania projektu, które pozwala uniknąć błędów na budowie i w zamówieniach, a także świetnych wizualizacji, które upewnią Cię, ze efekt będzie dokładnie taki jak chcesz, oferuję Ci unikatową możliwość pracy na modelu trójwymiarowym od samego początku projektu wnętrza! Dzięki niemu spacerujemy po wnętrzu oceniając proponowane rozwiązania od razu w przestrzeni, a nie tylko na planach lub wizualizacjach. Na tej podstawie możesz podjąć prawidłową decyzję.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

PUBLIKACJE

Pisały o mnie między innymi:

„Weranda”,
„Cztery kąty”,
„Czas na wnętrze”,
„M jak mieszkanie”.

BLOG

Szukasz inspiracji i porad?
Chcesz je czerpać od najlepszych?

Zapraszam Cię na mojego bloga!