archiguru.pl

m

Izabela Rydygier  Architektura Wnętrz
Ul. Mikołajska 8/4 02-455 Warszawa
NIP: 521 33 45 955

Polityka prywatności

Top

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM NAJLEPIEJ SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Im wcześniej, tym lepiej!

Projekt 100 metrowego mieszkania trwa około 8-10 tygodni. Przyspieszone tempo prac jest możliwe, ale powoduje, że jako inwestor nie masz wiele czasu na spokojne rozważenie wszystkich propozycji i pełne skorzystanie z korzyści płynących z naszej współpracy. Problemem może być też moja dostępność.
Najbezpieczniej skontaktować się na pół roku do trzech miesięcy przed otrzymaniem kluczy do lokalu.

Jaki jest koszt projektu?

Koszt zależy od metrażu – im większa powierzchnia, tym niższa cena

Honorarium jest powiązane z wielkością oddanej do projektowania powierzchni. Kwota wyliczana jest za metr kwadratowy. I tak:

  • Projekt z wizualizacjami (cena za metr) 120 -150 zł dla powierzchni powyżej 120 m2, oraz 150-220zł dla mniejszych powierzchni.
  • Projekt bez wizualizacji (mniej rozbudowana część prezentacyjna) honorarium wynosi 80-120 zł/m2
  • Nadzór jest dodatkowo płatny. Wyceniam go w zależności od wielkości inwestycji oraz jej lokalizacji. Honorarium za nadzór najczęściej wynosi między 11000 – 15000 zł.
    W ramach WNĘTRZARSKIEGO POGOTOWIA:
  • Konsultacja układu mieszkania (przed lub po zakupie) 500 zł (poniżej 100 m2), 700 zł (powyżej
  • Porada – wyceniam indywidualnie, cena bazowa 500 zł.

Jak uzyskać dokładną wycenę prac?

Zadzwoń (+48 600 918 353) lub napisz i.rydygier@izarydygier.pl

Do wyceny potrzebna jest informacja o metrażu mieszkania/domu. W ramach wyceny przesyłam dokładną ofertę oraz wzór umowy.
Zapraszam Cię również na niezobowiązujące spotkanie, na którym pokażę w jaki sposób pracuję, odpowiem na wszelkie pytania i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Czy podpiszemy umowę? Czy dostanę fakturę?

Zawsze podpisuję umowę, a do każdej umowy wystawiam fakturę

Jest to faktura niezawierająca podatku VAT, od której przedsiębiorca może odliczyć podatek dochodowy. Jeśli jesteś osobą fizyczną, także jest to korzystna forma, ponieważ nie dopłacasz bez potrzeby 23% VAT.
Przy kwotach poniżej 10 tys, płatności są zazwyczaj dwie: 50% przed rozpoczęciem prac i 50% przy oddaniu opracowania. Powyżej 10 tys. honorarium podzielone jest na trzy części (środkowa płatność następuje po zaakceptowaniu projektu na wizualizacjach).

Co jeśli nie bedę zadowolony/zadowolona z efektów prac?

Nie ma zmartwień! Pracujemy do skutku

W mojej pracy stawiam na pełne zadowolenie moich klientów. Działania projektowe trwają do pełnej akceptacji założeń projektu. Wszystko jest kwestią naszego wzajemnego porozumienia. Zazwyczaj potrafię trafnie i szybko przewidzieć, co spełni oczekiwania inwestora.

Jak mogę przygotować sie do prac nad projektem?

Zastanów się jakie wnętrza lubisz

Nie musimy operować nazwami stylów – najlepiej jest rozmawiać na konkretnych przykładach. Klienci często pokazują mi zdjęcia wnętrz znalezione w internecie lub w czasopismach. Ważne, żeby wiedzieć, co się nam podoba, a czego z pewnością nie chcemy. Zastanów się także, jakie funkcje mam zawrzeć w przestrzeni, a co nie jest dla Ciebie niezbędne. Będą to wystarczające wytyczne do rozpoczęcia pracy. Na początku rozmawiamy dość ogólnie, a po pierwszej prezentacji bardziej szczegółowo. Na przekazanie wszystkich informacji i podjęcie decyzji będzie jeszcze sporo czasu!

Co jest potrzebne do rozpoczęcia prac??

Zaczynam od pomiaru wnętrza

Możliwość wykonania inwentaryzacji to podstawowa sprawa. Wnętrze ma w rzeczywistości zawsze nieco inne wymiary, niż na rzucie otrzymanym od dewelopera. Jeśli pomiar jest niemożliwy (inwestycja jest w trakcie budowy), pracuję w oparciu o zawierający komplet wymiarów rzut lub plik CAD.