Zapraszam osoby poszukujące wysokiej jakości obsługi i indywidualnego podejścia do mojej autorskiej pracowni projektowej.

Pracownia działa od 2010 roku; w tym czasie miałam przyjemność pracować dla wielu inwestorów, przy dużej ilości projektów, z których część prezentuje na stronie. Moja pracownia jest pracownią autorską co oznacza, że możecie Państwo liczyć na moje osobiste zaangażowanie, dobry smak, doświadczenie i przede wszystkim bardzo wysoką jakość projektowanej przestrzeni. Zależy mi na miłej atmosferze współpracy, jej gładkim przebiegu, zminimalizowaniu stresu związanego z budową i efekcie który spełni Państwa marzenia o przestrzeni do życia.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i dołączenia do grona moich zadowolonych klientów.

Zakres prac:

  • projekt koncepcyjny
  • projekt zmian lokatorskich (dla klientów korzystających z usług dewelopera)
  • projekt wnętrz (kompleksowy)
  • nadzory autorskie
  • projekt i wykonawstwo pod klucz
  • pomoc przy doborze sprawdzonych wykonawców
  • projektujemy wnętrza specjalistyczne, takie jak spa, obiekty gastronomiczne, sklepy, biura.

Dla zapracowanych oferuję nadzór autorski i prowadzenie budowy.

Praca nad projektem zwykle dzieli się na 4 etapy:

1. Po określeniu Państwa oczekiwań i sporządzeniu pomiarów na miejscu (ew. na podstawie dostarczonego rzutu) powstają pierwsze koncepcje układu. Są to różne propozycje na podstawie których w toku konsultacji wypracowana zostaje ostateczna wersja układu przestrzeni i głównych zabudów. Jeśli układ wnętrza nie wymaga większych zmian, na tym etapie prac skupiamy się już nad wyglądem konkretnych pomieszczeń. Ważną informacją jest tutaj określenie budżetu przeznaczonego na wykończenie wnętrza.

2. Po opracowaniu koncepcji przystępujemy do projektu szczegółowego - jest to dobór konkretnego wyposażenia, szczegółowy projekt wyglądu wszystkich pomieszczeń, z dopasowaniem materiałów i kolorystyki, a także określeniem charakteru oświetlenia i wszystkich potrzebnych detali (takich jak kominek, wygląd schodów). Proponowane rozwiązania oglądacie Państwo w formie trójwymiarowego spaceru po wnętrzu, co pozwala Państwu dobrze ocenić wprowadzone zmiany. Możliwe jest też wykonanie wysokiej jakości wizualizacji wnętrz - na życzenie Klienta.

3. W tym etapie sporządzane są rysunki techniczne które są podstawą rozpoczęcia prac na budowie. Powstaje spis materiałów i ilości do zamówień. Na życzenie klienta, pracownia oferuje pomoc w wyszukaniu wykonawców (polecamy sprawdzone ekipy i specjalistów) a także w procesie zamawiania potrzebnych elementów wykończeniowych. Jeśli dysponujecie Państwo czasem, wszystkie materiały wykończeniowe (np. kamień, fornir, parkiet, tkaniny, meble) możemy wybrać na żywo. Na życzenie Klienta zostaną dobrane przez pracownię i przedstawiane do akceptacji na zdjęciach lub w próbkach.

4. Ostatnim etapem współpracy jest nadzór autorski. Zaczyna się on wraz z rozpoczęciem budowy i trwa do jej całkowitego zakończenia. Polega na regularnym wizytowaniu budowy w pierwszej kolejności w celu objaśnienia wykonawcom założeń projektu a później nadzorowania ich prac pod kątem poprawności względem założeń projektu, i rozwiązywaniu wątpliwości zaistniałych na budowie.

Pracownię prowadzi mgr. sztuki Izabela Rydygier, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, stypendystka uczelni projektowej Ecole Boulle w Paryżu, stażystka paryskiego biura projektowego Carbondale (autorzy m.in. sklepów sieci Louis Vuitton, Celine, Tiffany).